Menu Zamknij

Zwroty i reklamacje

Zwrot (odstąpienie od umowy):

Jako Klient naszego sklepu, masz prawo do zwrotu nienaruszonego towaru jeśli:

A) jesteś konsumentem

lub

B) jesteś osobą fizyczną, a umowa, którą zawarłeś z nami po 31 grudnia 2020 r. jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

Jak dokonać zwrotu?

1. Wypełnienie formularza i pakowanie

Zgłoś zwrot na nasz adres e-mail: kontakt.dawkazdrowia@gmail.com. Podaj przy tym wszystkie niezbędne dane potrzebne do zwrotu takie jak: nr zamówienia/ imię i nazwisko/nazwa banku / nr konta bankowego do zwrotu wpłaty. Następnie bezpiecznie zapakuj zwracane produkty wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura).

2. Wysyłka zwracanego towaru

Wyślij produkty na nasz adres znajdujący się poniżej. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący – paczkę możesz nadać w paczkomacie lub zamawiając kuriera – nie przyjmujemy paczek wysłanych „za pobraniem”.

3. Weryfikacja towaru i zwrot środków

Po pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu, w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot środków. (najczęściej proces ten trwa szybciej). Przekażemy Ci informację w wiadomości e-mail.

 

Adres do zwrotów:

HEALTH DOSE – DAWKA ZDROWIA

ul. Mierzyńska 13A

72-006 Mierzyn

nr tel. 510-723-666

Reklamacje

Jak dokonać reklamacji?

 Kontakt ze sklepem

Napisz do nas na kontakt.dawkazdrowia@gmail.com i opisz powód reklamacji towaru. Dołącz również zdjęcia. Otrzymasz od nas odpowiedź – po zatwierdzeniu przejdź do kolejnych etapów poniżej.

1. Wysyłka zwracanego towaru

Wyślij produkty na nasz adres znajdujący się poniżej. Koszt zwrotu reklamowanego towaru ponosi sprzedający. Informacje o sposobie wysyłki towaru, przekażemy Ci w wiadomości email.

3. Weryfikacja towaru i zwrot środków

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot środków. (najczęściej proces ten trwa szybciej). Przekażemy Ci informację w wiadomości e-mail.

 

Adres do reklamacji:

HEALTH DOSE – DAWKA ZDROWIA

ul. Mierzyńska 13A

72-006 Mierzyn

nr tel. 510-723-666