Menu Zamknij

Kawa GBS - krówka

Kawa GBS – krówka jest to najpopularniejsza i najbardziej lubiana pozycja ze wszystkich smaków. Nie wiem czy wiecie, ale kawę o aromacie krówki można znaleźć w aż 5 różnych wariantach !

Kawa GBS - Angelo

Kawa Angelo jest to wariant pierwszy. Jest to kawa o tradycyjnej zawartości kofeiny. Porcja tej pysznej kawy zawiera jedynie ~60 mg kofeiny, więc możesz delektować się nią zawsze, gdy tylko jej zapragniesz. Angelo działa subtelnie, dlatego też nie musisz martwić się o zbyt dużą dawkę kofeiny. Występuje on w dwóch wariantach:

  1. Kawa rozpuszczalna Angelo
  2. Kawa mielona Angelo

W obydwu wariantach znajdziecie właśnie smak krówki.

Kawa GBS - Angel's Touch

Przedstawiamy kolejny wariant kawy GBS. Czym różni się od kawy Angelo ? Ta kawa zawiera 5x więcej kofeiny ! Aby poczuć moc oraz aromat płynący z Angel’s Touch, potrzebujesz jedynie 5 gramów kawy! Taka ilość zawiera około 264 miligramów kofeiny, co odpowiada 3 puszkom napoju energetycznego, 5 filiżankom tradycyjnej kawy lub 8 puszkom napoju typu Cola. A jak smakuje! Trudno o drugą tak wyjątkową kawę jak Angel’s Touch. Gdy już ją spróbujesz, wszystkie inne odejdą w niepamięć! Co ciekawe ta kawa również występuje w dwóch wariantach.

  1. Kawa rozpuszczalna Angel’s Touch
  2. Kawa mielona Angel’s Touch

W obydwu wariantach znajdziecie właśnie smak krówki.

Kawa GBS - GOD OF ANGELS

Ostatni rodzaj jest to prawdopodobnie najmocniejsza kawa na świecie !

„Kawa rozpuszczalna „God of Angels” to idealny wybór dla osób potrzebujących mocnego bodźca w trudnych sytuacjach. Dodatek kawy mielonej pozwala cieszyć się autentycznym smakiem, bez potrzeby ekspresu. Zawartość kofeiny to aż 350 mg w 5 gramach produktu, bez dodatku cukru czy słodzików”

W tej opcji znajdziemy tylko jeden rodzaj – rozpuszczalna, ponieważ ma ona w sobie dodatek kawy mielonej.

  1. Kawa God of Angels

Podsumowując we wszystkich wymienionych opcjach można wybrać właśnie kawę o aromacie Krówki!. Możesz wybrać rozpuszczalna albo mieloną oraz odpowiednią dawkę kofeiny dla ciebie. We wszystkich opcjach nie ma kalorii ani dodatku cukru. Jeżeli lubisz bardziej intensywny aromat polecam wybrać kawę rozpuszczalną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *