Menu Zamknij

Co to jest kawa GBS - ANGEL'S TOUCH ?

ANGEL’S TOUCH firmy GBS jest to kawa rozpuszczalna z wysoką zawartością kofeiny. Powstała na skutek unikatowego procesu produkcji w połączeniu z doskonałym aromatem. 

Ile kofeiny jest w GBS?

W jednej 5 gramowej porcji kawy GBS jest aż 264mg kofeiny ! Jest to naprawdę duża ilość kofeiny ,którą można porównać do 3 puszek energetyków lub np 8 puszkom Coli. 

Czy kawa GBS jest mocna ?

Tak jest to mocna kawa dlatego należy zwrócić uwagę na ilość porcji jaką zamierzasz wypić

Czy ta kawa jest zdrowa ? Jak stosować ?

Tak, jest to po prostu aromatyzowana kawa o wysokiej zawartości kofeiny. Jak stosować ? Jak każdą inną kawę rozpuszczalną. Wsypać odpowiednią ilość kawy do szklanki (kubka) i zalać wrzątkiem. 

 

Co więcej kawa GBS zawiera praktycznie 0 kalorii. Nie zawiera cukru ani żadnych substancji słodzących. 

 

Dodatkowo, zawarta w niej kofeina jest w 100% naturalna i pochodzi wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren kawowca.

Ile jest smaków GBS ?

To jest świetne pytanie. Dlaczego ? Ponieważ GBS dodaje cały czas nowe smaki stopniowo. Jest ich więcej i więcej. Co raz ciekawsze i różnorodne ,każdy znajdzie odpowiedni smak dla siebie.

W jakich sklepach można kupić kawę GBS?

No tutaj jest jedna dobra odpowiedź: Dawkazdrowia.com !. Dlaczego ? Ponieważ jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem kawy od GBS. Mamy całą ofertę z najlepszymi cenami i ofertami korzystnymi dla każdego. 

Dlatego mamy dla was kod zniżkowy 10% na kawkę : SP10 


Podsumowując kawa rozpuszczalna GBS ANGEL’S TOUCH  jest jedyna w swoim rodzaju. Mocna pyszna, pachnąca, warta spróbowania. Na pewno wrócisz spróbować kolejne smaki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *